Jak działa trutka na szczury Garden Lab?

trutka na szczury Garden Lab

Rolnicy od wielu lat szukają skutecznych sposobów na pozbycie się gryzoni oraz innych szczurów. Niestety jest to dosyć trudne i początkujące osoby mogą mieć z tym wielkie problemy. Skutecznym preparatem jest trutka na szczury Garden Lab, która występuje w formie pasty i uśmierca szczury praktycznie od razu.

Działanie trutki

Doprowadza do krwotoku wewnętrznego w ciele gryzonia i to jest już koniec. Gryzonie są dużym problemem dla rolników, ponieważ niszczą uprawy i zdecydowanie zmniejszają plony. Dużym uznaniem cieszą się też trutki w formie granulatu oraz kostki. Teoretycznie mają one jednak mniejszą skuteczność niż pasta, którą trzeba dokładnie rozprowadzić. W preparatach są aktywne substancje, które są określane jako antykoagulanty. To właśnie one odpowiadają bezpośrednio za śmierć szczura i wywołują krwotok wewnętrzny. Szczury widząc co się dzieje, powinny zacząć same się oddalać, jednak nie dzieje się tak zawsze, ponieważ są to niezwykle ciekawskie stworzenia. Wystarczy minimalna dawka trucizny, żeby uśmiercić jednego szczura, więc preparat jest bardzo wydajny.

trutka na szczury Garden Lab

Zastosowanie trutki na szczury

Warto zwrócić uwagę na fakt, że sprawdzi się on nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również na uprawach. Niszczenie zbiorów przez szkodniki polne to częste zjawisko, dlatego warto reagować jak najwcześniej. W trutce zawarty jest także smalec, który jest odporny na czynniki zewnętrzne, a do tego ma jedno dodatkowe zadanie – wabi szczury oraz inne gryzonie. Należy mieć na uwadze, że deratyzacja jest dosyć skomplikowana i najlepiej powinna to robić profesjonalna ekipa. Czasami jednak nie ma takiej możliwości, dlatego trutka na szczury Garden Lab jest świetnym rozwiązaniem dla całkowitych amatorów, którzy nigdy nie mieli do czynienia ze szczurami.