Usługa dezynfekcji to rodzaj usługi sprzątania, która służy do sprzątania całego domu. Zwykle robią to profesjonalni sprzątacze, którzy do czyszczenia powierzchni używają specjalnych środków chemicznych i detergentów.

Continue reading

Jak to małe dzieci uwielbiają wkłada wszystko, do buzi. Z tego powodu zabawki powinny być regularnie czyszczone, lecz niekończenie tak samo często dezynfekowane. W większości przypadków wystarczy w prawie każdej sytuacji. Jednakże nie oznacza to, że nie należy je dezynfekować szczególnie po intensywnej chorobie. Tak samo powinno być, kiedy rodzice czy inni opiekunowie dziecka mieli kontakt z zabawkami, kiedy byli chorzy. 

Continue reading

Bardzo istotne stało się dbanie o higienę oraz czystość. Bardziej aniżeli kiedykolwiek wcześniej zdaliśmy sobie sprawę, jak dużą wagę we własnym życiu odgrywa mikroświat: patogenów, drobnoustrojów oraz bakterii. W czasie ostatnich miesięcy poznaliśmy dużo możliwość dezynfekcji, niezwykle czy mniej inwazyjnych.

Continue reading

Wszelkiego rodzaju gryzonie raczej nie budzą pozytywnych skojarzeń. Jedyne, z czym się kojarzą to hałas oraz szkody w piwnicach. Oczywiście zagrożone są nie tylko dobra materialne, ale również ludzkie zdrowie. Kiedy domowe sposoby nie wystarczą to znak, że za robotę muszą wziąć się fachowcy.

Continue reading

obroża

Wybór idealnego rodzaju obroży dla psa jest prawie tak samo ważny jak regularne spacery z psem – a czas spaceru to jeden z najbardziej znaczących momentów z Twoim psem. Oprócz tego, że pomagasz mu ćwiczyć i spalać energię, budujesz coraz silniejszą więź.

Continue reading

trutka na szczury Garden Lab

Rolnicy od wielu lat szukają skutecznych sposobów na pozbycie się gryzoni oraz innych szczurów. Niestety jest to dosyć trudne i początkujące osoby mogą mieć z tym wielkie problemy. Skutecznym preparatem jest trutka na szczury Garden Lab, która występuje w formie pasty i uśmierca szczury praktycznie od razu.

Continue reading

obroża antyszczekowa

Ujadający, głośny pies może znacząco uprzykrzyć życie właścicielowi, jak i jego najbliższym sąsiadom. Szczególnym problemem jest sytuacja, gdy szczekanie psa nasila się w nocy, kiedy wszyscy chcą już spać. Aby poradzić sobie z tego typu niedogodnością, można wybrać jedno z innowacyjnych rozwiązań, jakim jest antyszczekacz. Na jakiej zasadzie działa?Continue reading

Najlepsze preparaty na komary

Dla niektórych okres letni kojarzy się wyłącznie z wakacjami i beztroskim spędzaniem czasu na świeżym powietrzu. Niestety wysokie temperatury mają także wiele minusów. Jednym z nich jest cykliczne pojawianie się komarów. Mogą stać się szczególnie kłopotliwe, gdy mieszkamy w domu wolnostojącym. Rodzinne spotkania w ogrodzie, czy wspólne grillowanie często zakłócane są przez znienawidzone przez wszystkich owady żywiące się krwią. Które z preparatów na komary dostępnych w sklepach są najbardziej skuteczne?

Continue reading

ogrodzenie dla psa

Zwierzęta domowe dają mnóstwo radości, kształtują charakter i uczą wielu prospołecznych zachowań, dlatego właśnie warto trzymać w swoim domu psa czy kota i cieszyć się jego obecnością. Posiadanie zwierzęcia to również bardzo duża odpowiedzialność związana z zapewnieniem mu odpowiednich warunków bytowych.

Continue reading