ogrodzenie dla psa

Zwierzęta domowe dają mnóstwo radości, kształtują charakter i uczą wielu prospołecznych zachowań, dlatego właśnie warto trzymać w swoim domu psa czy kota i cieszyć się jego obecnością. Posiadanie zwierzęcia to również bardzo duża odpowiedzialność związana z zapewnieniem mu odpowiednich warunków bytowych.

Continue reading

obroża led

Wieczorny spacer z psem to sama przyjemność. Cisza, spokój oraz czas, w którym można się zrelaksować i pobawić z psem. Tak wyglądają idealne spacery z naszymi czworonogami. Często jednak wychodzimy, gdy pada deszcz, śnieg oraz jest słaba widoczność. Jak zabezpieczyć psa, by był widoczny w czasie spaceru?

Continue reading

ubranka dla psa

Psy to zdecydowanie najlepsi przyjaciele człowieka. Ich zachowanie potrafi niejednokrotnie zaskoczyć, a nawet mocno wzruszyć. Każda osoba, która ma odpowiednie warunki do posiadania psa, powinna chociaż jedno takie zwierzątko mieć. Na przestrzeni kilku ostatnich lat bardzo popularne stały się adopcje psów ze schronisk, a wiele osób zdało sobie sprawę z tego, że dzięki temu ratuje kochane zwierzątko, które jest w potrzebie.

Continue reading

szelki dla psa

Podjęcie decyzji o przygarnięciu pod swój dach psa to bardzo poważna decyzja, którą podejmujemy na długie lata. Jednak, gdy już zdecydujemy, że nasz dom jest niepełny bez czworonożnego przyjaciela warto przygotować się na jego przyjęcie. Jak powinna wyglądać wyprawka dla psa?

Continue reading

drapak dla kota

Drapanie jest naturą kota, ale nie musi on ostrzyć swoich pazurów na meblach. Wystarczy kupić drapak dla kota i już po problemie. Ceny takich kocich mebli zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Droższe modele przypominają wieże lub nawet drzewa, po których kot może do woli skakać i wypoczywać. Najbardziej lubianymi powierzchniami do drapania są te pionowe, dlatego też drapak będzie idealny.

Continue reading

materac dla psa

Tworząc legowisko dla psa, nie może zabraknąć dobrego jakościowo materaca. Materac dla psa zapewni mu bezpieczeństwo i całkowity komfort w każdej chwili. Czy spód legowiska w tym przypadku jest ważny podczas wyboru? Jak wybrać kolor materaca?

Continue reading

mata dla psa

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Dlatego zawsze należy zadbać o jego wygodę. W tym celu często zakupuje się specjalną matę. Stanowi ona pewnego rodzaju miejsce na legowisko dla psa. Kupując matę trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników.

Continue reading